Prosinec 2011

Šťastný Nový rok 2012!

31. prosince 2011 v 22:56 | Barča ♥ |  News on blog

Právě dnes je 31. prosince 2011, což znamená, že je to dnes již poslední den tohoto roku! :) A proto, bych Vám chtěla opravdu od srdce popřát Šťastný Nový rok 2012 a ať do toho nového roku vstoupíte pravou nohou. Doufám, že tento rok oslavíte v okruhu rodiny nebo přátel a tento rok zakončíte se vší úctou. Pevně věřím, že rok 2012 přinese co nejvíce radosti a spokojenosti. I přesto, že se všude píše, že rok 2012 má být krizový a plný změn, tak doufám, že ho všichni ve zdraví přežijeme. :)
Také Vám musím popřát do nového roku 2012 hodně štěstí, zdraví, lásky, práce či úspěchů ve škole. Každý den si užívejte naplno, jako by byl poslední, protože nikdy nevíte, co se stane.Doufejme že se nám v roce 2012 podaří uvidět Justina..
Myslím, že nejduležitější věci co jsem Vám chtěla popřát jsem řekla. Ještě musím zmínit něco k tomuto blogu. Pevně věřím, že sem budete nadále poctivně chodit a komentovat články ( které moc nekomentujete .. proto bych byla ráda bay jste začali.. běžně vás sem chodí aspoň 60 deně , tak by to bylo fajn ;) ) . Jinak jsem moc ráda, že tento blog nadále funguje ( po novém roce udělám zas nějakej konkurz na spoluadmina , protože budu muset opravovat známky ve škole a tak a nebudu mít moc času , znáte to ) a ještě mě nepřestal bavit, za což jsem vděčná. Doufám, že se Vám tu bude nadále líbit a návštěvnost se bude nadále rozrůstat...
Všem moc děkuju, mám Vás moc ráda. ;)♥ Tak ještě jednou Šťastný Nový rok 2012!
Já jdu pokračovat v oslavách ;)

Volte pro Justina #2

31. prosince 2011 v 22:52 | Barča ♥ |  Vote for Justin
A nakonec bych Vás chtěla upozornit na několik hlasování pro Justina, aby jste ho podpořili. ;) Nejprve prosím hlasujte pro Justina ZDE. Je to hlasování na udílení cen Virgin Media Music Awards, kde je Justin nominován v jedné kategorii Hottest Male.Další hlasování je ZDE. Justin je na seznamu The Hot Hits, kde je v kategorii Top Teen Star roku 2011.Další je ZDE. Tohle hlasování je na MTV, kde dělají průzkum v kategorii Umělec roku. Dále HolliwoodLife.com, kde můžete Justina zvolit ''Role Model Of The Year'' - (Mladým modelem roku). hlasujte pro něho ZDE.Dále Americké rádio FM 93,3 FLZ provádí on-line ocenění v různých kategoriích. Justin soutěží v kategorii Celeb Needing A Time Out. hasujte zde ZDE.Dále je tam kategorie Best Fans. Pro ně můžete také hlasovat ZDE. Pak ''Celeb of the Year,'' hlasujte prosím ZDE. :
Moc děkuju všem, kdo Justina podpořil svými hlasy. ;). Je toho hodn , ale byla bych ráda kdyby jste hlasovali.. Tento článek budu dávat na konci každého dne aby jste věděli kde volit.. ;) Musí vyhrát , zaslouží si to .. :)

Personal Photo 25

31. prosince 2011 v 22:45 | Barča ♥ |  Personal Photo
Tady jsou nějaké osobní fotky ;) Zase je většina z Instagramu , jako vždy ;)


Hlasujte pro Justina, aby se stal ''Nejlepší modelem roku 2011''

31. prosince 2011 v 22:37 | Barča ♥ |  Vote for Justin

Justin je opět v další anketě na webových stránkách HolliwoodLife.com, kde můžete Justina zvolit ''Role Model Of The Year'' - (Mladým modelem roku). Kromě Justina jsou v anketě další známé osobnosti jako je Taylor Swift, Selena Gomez, Nick Jonas a nebo Taylor Lautner.
Pokud chcete Justina také podpořit, hlasujte pro něho ZDE. Tuhle anketu už jsem viděla někdy kolem odpoledne, ale předtím ještě vyhrávala Miley.Nyní ji Justin už předehnal. :)

Justin bude slavit Silvestra na Times Square v New Yorku

31. prosince 2011 v 22:33 | Barča ♥ |  News

Silvestr a Nový rok má Justin již naplánován. Bude totiž trávit poslední čas v tomto roce v New Yorku a to v Times Square , ale to už všichni víme :D. Justin tam bude trávit svůj poslední čas v tomhle roce a pak tam bude jeden mezi prvními v příštím roce 2012. Justin zde prý bude mít dokonce i vystoupení, což je úžasné, takže se určitě objeví nějaké fotky a videa. Justin také o tom napsal i na Twitter: "NYE na Times Square NYC s v sobotu v noci. Máme něco speciálního v plánu." Prý by tam měla ivystupovat Lady Gaga, ale to nevím jistě. Justinův výkon na Times Square bude vysílán živě na MTV norte-americana na Dick Clark's New Year's Rockin' Eve with Ryan Seacrest dnes večer 31. prosince.

Časopis Billboard Brasil uvádí album ''Under The Mistletoe''

31. prosince 2011 v 22:31 | Barča ♥ |  News
Justin se stal hlavní tváří současného čísla časopisu Billboard Brasil. Zatím jsem našla jeden scan z časopisu, kde píší především o albu ''Under The Mistletoe'' a také o charitě. Bohužel, vám toho více nepřečtu, protože portugalsky vážně neumím.
imagebam.com

Twitter 11

31. prosince 2011 v 22:31 | Barča ♥ |  Twitter
Zavolejte mi, možná to je tím, že song od Carly Rae Jepson je nejchytlavějším songem, který jsem kdy slyšel lol
***
Všiml jsem si. A jsem vám vděčný.
***
Já a vydáme nový song v 12 hodin dnes večer. Buďte první, kdo to uslyší.!!!!!!!
***
Atta kluk fotí 58!!! Jaké zvíře
***
Miluju strávený čas s mým velkým bráchou.

***

http://twitvid.com/PDL5M - Hokej s Toronto Maple Leafs
***
NYE na Times Square NYC s v sobotu v noci. Máme něco speciálního v plánu.

Personal Photo 24

30. prosince 2011 v 19:50 | Barča ♥ |  Personal Photo
Tady jsou nějaké osobní fotky.. :) Justin si v poslední době docela oblíbil Instagram , takže fotek je hodně.. ;) Jsou tam i 3 fotky z toho jak byli s Ryanem na basketě ;) Jinak fotky jsou zase z Instagramu.

Justin s Ryanem na basketbalovém zápase ;Air Canada Centre - 28. 12. 2011 ( VIDEO)

30. prosince 2011 v 17:35 | Barča ♥ |  Videos
Také se objevilo video ze středy , když byl Justin společně se svým kamarádem Ryanem Butlerem na basketbalovém zápase v Air Canada Centre.( fotky jsou níž ) Na videu můžete vidět, jak se Justin dívá na zápas, vezme si mobil do ruky a něco na něm píše. A poté ještě i do kamery ukáže, že je vše v pořádku, takže dá palec nahoru :) Škoda že je video tak krátké. Strašně mu to tam ale slušelo ;)

Twitter 10

30. prosince 2011 v 17:32 | Barča ♥ |  Twitter
Projde kolem muže. A boom pokračuje dynamit http://www.twitvid.com/DRWTJ
***
RT pokud jste rádi, že NBA je zpět!
***
Vy tohle máte rádi, a tak vám to sem dávám. DODRŽUJTE ČISTOTU. haha
imagebam.com