Leden 2012

Týden tady nebudu ! (28.1.2012 - 5.1.2012 )

27. ledna 2012 v 23:29 | Barča ♥ |  News on blog
Dneska to bude všechno... ;) Chi vás jen upozornit , že týden nebudu vůbec nic přidávat... Zítra dopoledne totiž odjížím na lyžák se školou , a vracím se až 5.února.. ;) Takže ani nebude možnost něco sem dát.. ;) Píšu to sem jen aby jste si nemysleli , že tady na to kašlu nebo tak.. ;) Mějte se tady ten tejden hezky.. :)

Barča ♥

Twitter 31

27. ledna 2012 v 23:25 | Barča ♥ |  Twitter
Právě jsem opustil slavnost Michaela Jacksona...většinou nebývám nervózní, ale tentokrát jsem opravdu nervózní byl. Byl jsem s jeho rodinou. On byl nejlepší!
***
mě taky
***
Dělám to trendem. Každý z nás by ho měl ctít, zaslouží si to. KRÁLI POPU. Michaele, děkuji ti. NAVŽDY
VIDEO >> ZDE <<
***
***
díky. Miluju vaši mybieberexperience stránku. Vždy si to čtu. Cítím se dobře, to co dělám.

Selena se zmínila o Justinovi v rozhovoru s Capricho

27. ledna 2012 v 23:22 | Barča ♥ |  se Selenou
V exkluzivním rozhovoru s Capricho, Selena mluvila o tom, jak vnímá slávu. Říká, že pro ni není rozhodně příjemné, když je hodně vzdálená od svých nejlepší přátel a také se zmínila o Justinovi. Níže je výňatek z rozhovoru kde mluví o Justinovi.

Capricho: ''Chodíš s Justinem Bieberem, který je také známou osobností. Je jednodušší chodit s někým, kdo prochází stejnými zkušenostmi jako ty?''
Selena: Je skvělé mít kolem sebe lidi, kteří chápou čím procházíte. Ale je také dobré mít kolem sebe lidi, kteří nemají tušení, co to znamená fotografování a tak. Je to typ, kdy můžete s někým mluvit o skutečném životě. Myslím, že je dobré žít s lidmi žijícími ve dvou světech, víte!''

Capricho: ''Musí být hezké chodit s umělcem...''
Selena: ''Je skvělé mít někoho vedle sebe, kdo zná moji práci.''

Capricho: ''Co dělá Justin v tvém životě tak speciálního?''
Selena: ''Nechci o tom mluvit.''

Personal Photo 35

27. ledna 2012 v 23:10 | Barča ♥ |  Personal Photo
Nějaké osobní fotky ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jusin se zúčastní udílení cen NRJ Music Awards 2012

27. ledna 2012 v 22:59 | Barča ♥ |  News
Justin bude jeden ze speciálních hostů udílení cen NRJ Music Awards 2012. Slavnostní předání cen se bude konat tuto sobotu 28. ledna a jako každý rok, se bude 13. ročník udílení cen NRJ vysílat živě na TF1. Justin je již ve Francii - v Paříži.
Na stránkách francouzského rádia NRJ oznámili přítomnost Justina na akci spolu s dalšími jmény jako je David Guetta, LMFAO, Pitbull a nebo Britney Spears. Akce se bude konat ve Francii ve 20:50 hodin.

Justin ve studiu s Codym Simpsonem

27. ledna 2012 v 22:52 | Barča ♥ |  Photos
Jak jistě už všichni víme, Justin momentálně pracuje na svém novém albu Believe, na kterém spolupracuje se spousty dalšími umělci. V poslední době na albu pracuje s australským zpěvákem Codym Simpsonem, který byl viděn ve studiu s Justin pro budoucí spolupráci. Justin a Cody byli spolu ve studiu ve středu (25. 1.) v Los Angeles v noci.
Cody napsal na svém Twitteru: "Trávil jsem čas se svým přítelem @justinbieber ve studiu dnes večer. Skvělé písničky přijdou."Scooter Braun - Justinův manažer a nyní se také stará o část kariéry Codyho, napsal na Twitter: "Ve studiu se svými chlapci dnes večer. Dobré časy." Zřejmě Justin a Cody spolupracují více než jen na jedné písni.
imagebam.com imagebam.com

Film s Justinem a Markem Wahlbergem by měl vyjít již v roce 2012!

27. ledna 2012 v 22:45 | Barča ♥ |  News
Projekt filmu Marka Wahlberga spolu s Justinem je nyní ve výrobě. I když film zatím nemá žádný název, Marek přiznal, že už má přezdívku pro film, jehož téma je jedním z nejoblíbenějších sportů Justina a to basketbal. "Nechceme si zatím přidělávat práci s názvem samotného filmu," řekl Mark. "Za chvíli mu budu asi přezdívat 'Wahlbieber'.''
Mark také mluvil o začátku, než ho napadlo, že vznikne tento film, který by měl být propuštěn do konce roku 2012. Marek řekl, že diskutoval na prvním místě o tomto plánu filmu s Paramount Pictures. "Vzpomínám si na tuhle hlavní návštěvu a naši společnou diskuzi na pět minut, po které okamžitě řekli: "Pojďme to udělat," řekl Mark. "Film je jakousi 'The Color of Money' je to nejlepší srovnání, které můžu říct."
Mark také vyjádřil svůj obdiv k Justinovi a jeho talentu v basketbalu. Herec řekl, že mu bylo velkou ctí, že měl možnost si s Justinem basketbal zahrát. "Myslím, že budu brzy rádcem pro tohoto kluka," řekl Mark. "Já nevím, jestli jste ho už někdy viděli hrát basketbal, ale je to něco výjimečného."

Rozhovor s Access Hollywood - 27. 1. 2012

27. ledna 2012 v 22:36 | Barča ♥ |  Videos
Justin po skončení dnešní akce pro uchování památky Michaela Jacksona dělal také krátký rozhovor s Access Hollywood. Justin v rozhovoru mluvil o Michaelovi a o dárcovstí orgánů. O Michaelovi opět mluvil moc hezky a v podstatě říkal ty samé věci, jako v jeho řeči na akci. :)
VIDEO JE >> TADY <<

Zachování památky Michael Jackson; Grauman Chinese Theatre - 26. 11. 2012 - video

27. ledna 2012 v 22:36 | Barča ♥ |  Videos
A zde je již konečně video z akce. Jak už jsem psala v minulém článku, Justin měl nejprve projev, kde moc hezky o Michaelovi mluvil. Kromě toho na konci řeči zazpíval úžasně část Michaelovi písničky a to song s názvem ''Rockin Robin.'' Předtím, než Justin přišel, ho uvedla dcera Michaela a to Paris Jackson, která Justin uvedla se slovy: ''Chci vám představit umělce, který se proslavil už v mladém věku, jako můj otec. Vím, že můj otec by chtěl být učitelem pro někoho, jako je on a byl by na to určitě hrdý. Jsme velkými fanoušky jeho hudby. Já vím, kdo jsem."
Justin v projevu říkal: ''Nejsem obvykle nervózní, ale řekl bych, že teď tak trochu jsem. Michael znamenal pro mě hodně. Já vím, že i pro vás znamenal hodně a byl pro vás více než umělec.... Byl inspirací. Byl laskavý, jemný a velmi charitativní. Lidé si ho nebudou pamatovat jen díky jeho zpěvu a tanci, ale lidé si ho budou pamatovat také jako skvělého člověka, kterým byl."
"Chci také dosáhnout této dokonalosti, chci ze sebe vydat to nejlepší. To je to, co Michael dělal po celé dny. Každý den chtěl dát to nejlepší ze sebe tancem. Neustále ve všem cvičil. Michael je mým vzorem."
A dodal: ''Kdysi jsem se podíval do zrcadla a zpíval si "Rockin Robin" pro sebe. V době, když jsem byl velmi malý. Chci zazpívat něco pro vás." - Poté co Justin dozpíval část písničky ''Rockin Robin,'' na závěr Justin emocionálně řekl: ''Děkuju vám. Jsem požehnán každý den. Michaele, miluji tě.''
Po proslovu si Justin šel sednou k Paris a podal si ruku s Katherine Jackson. Bylo zřejmé, že si s Paris hodně rozumí, protože po celou dobu akce se spolu neustále bavili a smáli se. :) A ještě předtím, když Justin dorazil, pozdravil se s celou rodinou Michaela a řekl, že na akci nedorazil jen kvůli tomu, že byl Michael velká hvězdy, ale proto, že byl skvělým člověkem.

Zachování památky Michael Jackson; Grauman Chinese Theatre - 26. 11. 2012

27. ledna 2012 v 22:23 | Barča ♥ |  Events/Appearances 2011
Určitě jste si mohli všimnout, že Justin na Twitter psal, že se zúčastní této akce. Akce se konala včera v Grauman Chinese Theatre, kde všichni společně s rodinou a Justinem oslavovali památku k Michael Jackson. Justin je focen na většině fotkách s Michaelovou rodinou. Justin tam měl také projev, kde mluvil o Michaelovi a na konci své řeči také zazpíval krátký úryvek Michaelovi písničky. Justin byl skvěle sladěn, slušelo mu to. :) Fotek je opravdu hodně, tak si je užijte. Pomerně dlouho jsem je ukládala a to nepočítám to, že jsem polovinu z nich musela zmenšovat.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(více fotek v celém článku)