Únor 2012

Justin vydá svůj první singl z alba "Believe" 1. března v show Ryana Seacresta!

29. února 2012 v 18:59 | Barča ♥ |  News
Justin zveřejní svůj vůbec první singl z alba "Believe" v pořadu Ryana Seacresta - "On Air With Ryan" a to 1. března, v den kdy Justin oslaví své18. narozeniny.
Ryan Seacrest včera napsal na Twitter: ''Budu mít @justinbieber a@carlyraejepsen na @OnAirWithRyan ve čtvrtek (tohle jsou jeho narozeniny...co bych mu mohl dát?) 1 singl''.
Justin se v show objeví po boku Carly Jepsen. Justin byl už včera také fotit cover k prvními singlu. Teď už jen zbývá, si počkat do 1. března a sledovat v odpoledních hodinách show Ryana.

Twitter 37

29. února 2012 v 18:58 | Barča ♥ |  Twitter

TWITTER

Jsem na cestě na focení Photoshootu k 1 singlu.
***
Ruce dolů.
***
je #5 a je #12 - ÚŽASNÝ narozeninový týden. DĚKUJU VÁM
***
Beliebers jdou tvrdě!
***

Personal Photo 40

29. února 2012 v 18:57 | Barča ♥ |  Personal Photo
Tady jsou zase nějaké osobní fotky.. Všechny jsou z Instagramu ( první 2 z Justinového, poslední z Alfredova)..Všechny jsou foceny ze včerejška, když byl Justin fotit Photoshoot k novému singlu z alba ''Believe'' N všech fotkách to Justinovi staršně sluší.. :))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Justin šel na focení photoshootu - LA;28.2.2012

29. února 2012 v 18:51 | Barča ♥ |  Candid 2012
Justin byl viděn, jak v úterý přichází do studia v Los Angeles, kde byl údajně fotit Photoshoot pro jeho první singl z alba ''Believe''. Album se už opravdu blíží a Justin prozradil, že nový singl z alba výjde už v březnu! :) Justin po celou dobu třesl v ruce lahví, v doprovodu svého otce Jeremyho. Asi to vypadá, že Justin narozeniny asi skutečně oslaví po boku rodiny, když byl s Jeremym včera. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Singl ''Live My Life'' s Far East Movement již nyní na iTunes USA

28. února 2012 v 20:26 | Barča ♥ |  Songs :)
Singl skupiny Far East Movement ve spolupráci s Justinem, "Live My Life" byl dnes propuštěn na iTunes USA. Nejen skupina Far East Movement, ale už i Justin psal na svůj Twitter, aby tento singl podpořili. :)
Justin také na Twitteru poděkoval skupině za pozvání nahrání společného duetu. Tato spolupráce je součástí nové fáze v kariéře Justina, kdy Justin udělal novou spolupráci s hudebníky, kteří jsou součástí spíše více dospělého publika. Justin roste se svými fanoušky a žije svůj život! :) Písnička se mi moc líbí.. Je to uplně jiná styl , spíš taková diskotéková hudba... :) Jsem snad ještě víc zvědavá na Believe..
Singl se dá zakoupit na iTunes ZDE


Beliebers - Jednou, když budu mít vnoučata ...

28. února 2012 v 20:20 | Barča ♥ |  Videos
Objevilo se jedno opravdu dojemné video, které vytvořili fanoušci Justina. Je to vážně neuvěřitelné. Ten text, který je ve videu, je opravdu dojemný. I teď, po shlédnutí a přečtení celého videa, jsem tak trochu mimo. Jedna fanynky ho i přeložila do češtiny , pro ty co neumí moc anglicky.. :) Určitě si to pusťte, stojí to za to...:') Brečela jsem ... :)''Beliebers - Jednou, když budu mít vnoučata.''

Justin bude na své narozeniny v The Ellen Show

28. února 2012 v 20:12 | Barča ♥ |  News
Ellen DeGeneres oznámila v neděli (25. února), že prý uskuteční jedinečnou oslavu k Justinovým 18. narozeninám. Dne 1. března, se bude v Ellen Show konat velkolepá oslava a to jen pro Justina, který tam oslaví své velké 18. narozeniny. Ellen prohlásila, že oslava bude ve velkém stylu pro největší senzaci na světě. Hostem tohoto programu bude také i herečka Megan Mullally. Určitě po 1. březnu čekejte fotky a videa z Ellen Show ;)

Personal Photo 39

28. února 2012 v 20:01 | Barča ♥ |  Personal Photo
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com

Co má Justin v plánu na jeho 18. narozeniny?

28. února 2012 v 19:51 | Barča ♥ |  News
Jak všichni víme, Justin ve čtvrtek 1. března, bude mít své dlouho očekávané 18. narozeniny. Hodně se spekulovalo o tom, co Justin připravoval na tento den tak speciálního. A podle webu HollywoodLife, Justin plánuje strávit den s rodinou a s blízkými přáteli, jak se očekávalo.
''Justin má v plánu strávit svůj velký den v nejbližším kruhu rodiny a přátel. Tento den chce strávit velmi osobně," říká blízký zdroj.
Zroj také uvádí, že rodiče a sourozenci Justina zůstanou v Los Angeles na oslavu, ale ve skutečnosti, Jazzy, Jaxon A Jeremy se již vrátili do Kanady, jak psal Jeremy nedávno na Twitter. Možná, že Justin nemůže shromáždit co nejvíce lidí z jeho rodiny a přátel, jak jen je možné. Každopádně si Justin může být jistý, že jeho fanoušci budou v tento velký den slavit po celém světě.

Justin má tři alba, které byli nejlépe prodávány v roce 2011

28. února 2012 v 19:45 | Barča ♥ |  News
Jedna webová americká stránka Musicharts.net, právě zveřejnila jeden takový větší seznam v které jde o to, jaká alba byla minulý rok nejvíce prodávána. v tomto seznamu se objevilo 50 nejlepších alb. A dokonce se tam objevilo i nějaké to Justinovo album a né jen jedno. Objevili se tam hned tři jeho alba z pěti. Nejlepším Justinovým albem, které se zde umístilo se stalo album Under The Mistletoe, které se umístilo na 12. místě. Poté se umístilo na 25. místě album My World 0.2 a na 34. místě se umístilo album Never Say Never - The Remixes. Je to vážně úspěch, Justinovi moc gratuluji ;)
#12 Under The Mistletoe (2.073.900)
#25 My World 2.0 (1.404.400)
#34 Never Say Never - The Remixes (1.089.300)