Březen 2012

Úryvek písničky Boyfriend v HQ kvalitě

24. března 2012 v 14:09 | Barča ♥ |  Songs :)
Už jsem vám sem psala, že když byl Justin ve čtvrtek společně s Carly Rae Jepsen v The Ellen Show, tak tam také zaznělpatnácti-vteřinový úryvek písničky "Boyfriend", která Justinovi výjde v pondělí (u nás možná až v úterý). Ale tam jste to asi moc dobře neslyšeli, takže se objevilo právě teď už pouze ten krátký úryvek, kde je refrén z "Boyfriendu" a pak ještě kousek. Musím říct, že refrén se mi líbí, je to prostě jenom jinačí, ale už chci písničku slyšet celou, abych ji mohla posoudit celou :))


Justin dosáhl 1 milionu na Instagramu

24. března 2012 v 14:01 | Barča ♥ |  News
Dnes jsem se dozvěděla, že Justin je vůbec prvním člověkem na Instagramu, který dosáhl 1 milionu followers (fanoušků). Páni, je to vážně úžasné, asi si říkáte proč je to ta úžasné, že když zde má jenom 1 milion a na Twitteru má 18 milionů, ale tak Twitter zná více lidí a Instagram je ještě celkem taková novější stránka. Justin už na Instagramu má 281 fotek, což je hodně. Jsme si ani nemyslela že jich má tak tolik. A také má pouze 15 following (lidé, které si přidal Justin) a tam má pouze ty, co mají také Instagram a jsou jeho kamarády, ale je mezi nimi třeba i Selena :) Takže Justinovi moc gratuluji ;)

Kvíz mezi Justinem a Carly Rae Jepsen v The Ellen Show

24. března 2012 v 13:46 | Barča ♥ |  Videos

Jak už jsme vám včera psali, tak Justin byl ve čtvrtek společně se zpěvačkou Carly Rae Jepsen v The Ellen Show. Nejen že poskytli rozhovor pro Ellen a zazněl tak úryvek písně Boyfriend, ale také se konal i v zákulisí takový kvíz, kde padali otázky na Justina a Carly. Když chtěl otázku zodpovědět Justin, musel udělat "Bzzz" a když chtěla otázku zodpovědět Carly, musela udělat "Duck". Bylo to napínavé a nejlepší na tom je, že moderátorka Carly tak trochu nadržovala, takže Justin se tam furt kvůli tomu smál a dělal takový ty výrazy, že to je nespravedlivý :D Nakonec to ale bylo 5 ku 5 , taklžed nevyhrál ani jeden.. ale jinak Justin byl dobrej a furt se hezky usmíval :)) Rozhodně tohle video doporučuji ;)


Justin si zahrál ping pong s Ellen DeGeneres - 22. 3. '12

24. března 2012 v 13:33 | Barča ♥ |  Photos
Všichni víme, že Justin je v ping pongu hodně dobrý a poslední dobou ho hraje celkem často a to hlavně při nahrávání alba Believe. Tentokrát si Justin ping pong zahrál s Ellen DeGeneres, která je z The Ellen Show. Totiž ještě krátce před show zbývalo trochu času, tak si spolu v zákulisí zahráli :)
imagebam.com

Justin s Carly Rae Jepsen v The Ellen Show - 22. 3. '12 - video

24. března 2012 v 12:20 | Barča ♥ |  Videos
Jak už jsem vám psala, tak Justin byl ve čtvrtek společně se zpěvačkou Carly Rae Jepsen v The Ellen Show. Justin pomohl Carly zvýčit její slávu a to především přostřednictvím Twitteru, kde jí neustále psal a chválil :) Justin teď bude pro Carly něco jako pro něj Usher.. Bude jí radit co a jak...Carly byla v The Ellen Show poprvé a požádala Justina, aby tam byl s ní jako host. Přináším vám sem pár minutový rozhovor, kde Justin mluví především o tom, jak se o Carly dozvěděl. Prý hráli její písničku "Call Me Maybe" v nějakém rádiu a Justina tento song upoutal, tak se zeptal kamarádů, kdo to zpívá a oni mu řekli "Tohle je Carly Rae Jepsen" a tak se o Carly dozvěděl. Poznal že má úžasný hlas a že se s ní musí nějak spojit. Ale né že v tomto videu je pouze rozhovor, ale také zde můžete slyšet i kousek písničky Boyfriend, která Justinovi výjde za tři dny :) Musím říct, že je to velmi zajímavé, je to prostě něco jiného, než je Justin zvyklý tvořit, ale nejspíše chtěl vyzkoušet něco nového, co se mu moc líbí. Z takového kousku ještě nejde říct moc svůj názor, protože to je opravdu jen chvilka, ale každopádně očekávejte tento song už komplet v pondělí, při nejhorším v úterý :)) Jinak kousek písničky Boyfriend můžete slyšet v čase 2:15. Jinak musím říct, že to Justinovi moc sluší, je krásně sladěn do žluto-černé barvy ;)

Fotky ze zákulisí The Ellen Show - 22. 3. '12

24. března 2012 v 11:46 | Barča ♥ |  Photos
Justin byl ve čtvrtek v The Ellen Show společně s Carly Ray Jepsen. Našla jsem zatím pouze fotky jen ze zákulisí. Jinak na 7 fotce je s fanynkou.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Justin dělal rozhovor po telefonu s TMZ

24. března 2012 v 11:34 | Barča ♥ |  Radios 2012
Justin dělal nový rozhovor s TMZ, ale bohužel se nemohl dostavit osobně, tak asi alespoň chvíli popovídali po telefonu. S Justinem mluvili především o filmu ''Bully,'' který by se měl v nejbližší době natáčet a Justin bude jednou z hlavních rolích a poté mluvili o Justinových plánech na den, v době kdy spolu telefonovali.

Skladatel a producent songu ''Boyfriend'' mluví o práci s Justinem

24. března 2012 v 11:19 | Barča ♥ |  News
Skladatel a producent, který se podílel na spolupráci s Justinem na songu ''Boyfriend'' a na celém albu, v rozhovoru prozradil pár nových informacích o songu a o společné práci s Justinem.
"Tento song se liší od ostatních ve velmi dobrém slova smyslu. Song je rozhodně skvělý, je to spíš již v dospělém provedení, je to více rozvinuté a je to víc sexy. Je to jako opravdová droga. Bude to určitě velké překvapení pro lidi. Od lidí opravdu očekáváme, že se jim to bude líbit,'' řekl v rozhovoru.
''Je to spíše něco, na čem může každý ujíždět a poslouchat ji bez toho, jestli to jsou kluci nebo holky nebo starší lidé. Jsou to spíše jen verše (kde se většinou mluví) a zbytek se zpívá. Je to droga. Je to trochu hip-hop, ale s velkým akustickým zněním R & B, s pop kytarou s velkým přidáním hip-hop, bicích a podobá se to jedné melodii ze songu od Justina Timberlake,'' pokračuje.
''Dali jsme to společně dohromady a začali vše kolem probírat. Byla to jedna z těch věcí, kde jsme se až příliš mnoho nerozmýšleli. Jen tak se to prostě stalo. Melodie tomu dává ten správný směr a je skvěle zapojena do slov a do všeho. Je tam určitě spousta rozmanitosti na celém albu. Jsou tam opravdové baladové věci a jsou tam i další věci, jako je tahle. Řekl bych, že "Boyfriend" je těžší. Je velmi otevřený ke všemu,'' na závěr dodává

Nevím jak vy , ale já se po tomdle na celé album těším ještě víc .. :)

Justin a Caitlin Beadles se objevili v žebříčků párů, které světu chybí

22. března 2012 v 19:51 | Barča ♥ |  News
Na jedných stránkách pro teengery se nedávno objevil jeden žebříček 10ti párů (složený z celebrit), které sice již nefungují, ale mnoha lidem chybí. Justin společně s jeho bývalou přítelkyní Caitlin Beadles se také objevili v seznamu. Umístili se na krásném 7. místě, já bych je osobně sice umístila výš, ale 7 je také krásné umístění. :) GRATULUJI!
Je těžké udržet dlouhodobý vztah na dálku. Justin se s Caitlin musel rozejít běhěm začátku jeho rozjíždějící kariéry, protože začal hodně cestovat a nechtěl Caitlin trápit čekáním, a aby začala žít pořádný život s klukem, který jí bude věnovat dostatek času. A i když jsme tento sladký a okouzlující pár z dětství měli opravdu rádi - nyní je tu Selena, která je také úžasnou partnerkou Justina a oba se věnují podobné práci a navzájem se chápají. :)
1. Vanessa Hudgens a Zac Efron
2. Demi Lovato a Joe Jonas
3. Miley Cyrus a Nick Jonas
4. Taylor Swift a Taylor Lautner
5. Blake Lively a Penn Badgley
6. Emma Roberts a Chord Overstreet
7. Justin Bieber a Caitlin Beadles
8. Ashley Tisdale a Jared Murillo
9. Dianna Agron a Alex Pettyfer
10. Lucy Hale a David Henrie

Odpočítávání "Boyfriend" na oficiálních stránkách Justina!

22. března 2012 v 19:45 | Barča ♥ |  album "Believe"
Páni, ten song "Boyfriend" bude asi vážně úžasný, protože dokonce už i na Justinové oficiální stránce se zahájilo odpočítávání tohoto songu do dne, kdy výjde. Každý den se bude odkrývat jedno políčko coveru. Jak můžete vidět, většina faoušků zvolila první cover. Strašně se mi líbí, jak ta stránka vypadá, ten vzhled je úžasný ;) Takže, na stránku se můžete podívat ZDE, dokonce to odpočítávají i minuty a sekundy :)) "Boyfriend" se už nemůžu dočkat.