Duben 2012

Justin odjíždí ze školy St. Andrews School - 13. 4. '12 #2

14. dubna 2012 v 21:51 | Barča ♥ |  Candid 2012
Ještě se objevilo pár fotek ze včerejška, když Justin už odjížděl ze školy St. Andrews, která leží v Boca Raton na Floridě. Dalších fotek už se objevilo jenom pět, ale i tak vám je sem přidávám :) Justinovi to vážně moc slušelo ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Justin jel poděkovat třem dětem, které pomohli nadaci "Pencils Of Promise"

14. dubna 2012 v 21:48 | Barča ♥ |  News
Justin včera navštívil školu St. Andrew v Boca Raton na Floridě. Justin tam jel poblahopřát tří studentům, kteří darovali 51,738 dolarů pro nadaci "Pencils Of Promise", která je Justinova nejoblíbenější. Studenti se jmenují Briana Finocchiaro (12 let) a dvojčata Angelia a Nicolas (9 let). Prý sháněli peníze tím, že žádali své rodiče, přátelé a sousedy o pomoc. Justin už od roku 2008 pomáhá charitě Pencils Of Promise, kterou vede Adam Braun ( bratr jeho manažera Scootera Brauna). Charita pomáhá budovat školy pro děti po celém světě. Adam o Justinovi řekl: "Justin je naším největším zastáncem. Má velké a dynamické podvědomí o problematice, kterou trpí děti, které nemají žádné vzdělání a jsou chudé." Fanoušci Justina už pak na Twitter začali i psát o tom, kde se Justin právě nachází a aby tam přišli: "Musíte jít na západ na Boca Raton!" Studenti pak také poděkovali i Justinovi na Twitteru: "Díky, že jsi nám pomohl vybudovat 14 škol." Matka tří dětí řekla: "Je to dobré pro děti vidět osobnost veřejného života, která dává o sobě znát a dává možnost, zapojit se s ním do užitečných věcí. Líbí se mi zpráva, že návštěva Justina přinesla ještě více peněz na charitu."

Producent alba ''Believe'' odpovídal na otázky fanoušků

14. dubna 2012 v 21:46 | Barča ♥ |  album "Believe"
Producent Justinového alba ''Believe'', Kuk Harrell si vzal nějaký čas na to, aby odpověděl na několik otázek týkajících se alba na jeho Twitteru. Kuk dodal některé další podrobnosti o dalších věcech, týkající se alba. Podívejte se na tweety od Kuka.

@Veroneynaa: "Budete mít hodně spoluprácích na albu?"
@KukHarrell: "4."

@SelenaHeartzz: "Jak si myslíš, že album ukáže, jak moc Justin vyrostl jako umělec?"
@KukHarrell: "To ukáže, jak je jistější v písních, které jsme mu pomohli vybrat, jsou odlišné ve srovnání s předchozími."

@IBelieberSwag94: "Kdy výjde Believe? Už se nemůžeme dočkat!"
@KukHarrell: "Možná v červnu."

@BELIEBER93097: "Kolik písní bude na albu?"
@KukHarrell: "Nejsem si jistý, ale možná 12 nebo více."
imagebam.com

Klip Boyfriend výjde 17. dubna na The Voice, NBC

14. dubna 2012 v 21:45 | Barča ♥ |  News
Justin ve čtvrtek večer zveřejnil na Twitter dost důležitou zprávu, kterou poté ale smazal. V tweetů bylo, že Justinův klip Boyfriend, který už je dlouho očekáván, tak má vyjít 17. dubna! Jsem vážně strašně moc ráda, že Justin to datum už zveřejnil, ale je divné, že tu zprávu pak smazal, takže je také možné, že to zase odložil a proto to smazal, ale to vážně nevím. Justin psal, že klip by měl vyjít oficiálně na The Voice, NBC. A také ještě i ve zprávě stálo, že by jsme měli čekat něco novýho z alba Believe. Na další dny jsem vážně zvedavá, kdy se to něco objeví :) Doufám, že to datum platí ;)

Justin odjíždí ze školy St. Andrews School - 13. 4. '12

14. dubna 2012 v 21:42 | Barča ♥ |  Candid 2012
Objevily se úžasné fotky ze včera, jak Justin odjíždí v autě ze školy St. Andrews. S Justinem tam byla údajně i Selena, ale nejde moc vidět a také na fotkách můžete vidět i Justinovu mámu, Pattie. Jinak Justin vypadal skvěle, měl krásnou kšiltovku a brýle. :) Na páté fotce je Justin vyfocen s fanynkou a byl v úžasné náladě. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Twitter 44

14. dubna 2012 v 21:36 | Barča ♥ |  Twitter

TWITTER

Pomozte mi podporovat Národní den povědomí proti rozptylování řidičů 28. dubna v , a kupte si dnes lístek:
***
Dostávám nadšení z toho, že budeme opět na cestách. Práce na tomto album byla tak dlouhá. Je ČAS vrátit se zpět k vám, k promu a k TURNÉ!
***
A díky za vaše reakce na . Neuvěřitelné. Děkuju vám. Udržte šíření slova. Děkuji
***
znamená to hodně.
***

Justin přijíždí do Miami - 12. 4. '12

14. dubna 2012 v 21:35 | Barča ♥ |  Candid 2012
Objevili se fotky ze čtvrtka, když Justin právě přiletěl do Miami a nastupoval do auta z letiště. Po cestě ho potkala jedna fanynka, která se s Justinem chtěla zaručeně vyfotit, proto ji na fotkách můžete vidět hodněkrát. Jinak Justinův outfit je vážně úžasný, vypadal vážně moc hezky :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Justin dosáhl 20 000 000 followers na Twitteru!

14. dubna 2012 v 21:34 | Barča ♥ |  Twitter
Není to tak dlouho, co jsme vám zde psali, že Justin dosáhl 19ti milionů následovníků na Twitteru a teď? Už má neuvěřitelných 20 milionů a začína Lady Gaga šlapat na paty. Justinovi moc GRATULUJI!
Dokonce se na Twitteru objevil i tento trend:#20MillionBeliebers.
Justin se už tak umístil na 1. místo (pro muže), s nejvíce followers. Pokud mezi ně počítáme i ženy, je Justin na 2. místě, hned za Lady Gaga, která má 22 milionů followers.
imagebam.com

Justin odchází z udílení cen KCA 2012

1. dubna 2012 v 18:00 | Barča ♥ |  Photos
Našla jsem dvě fotky, jak Justin již opuštěl udílení cen KCA 2012. Na první fotce je se Selenou a na druhé s jednou fanynkou. Jak můžete vidět, Justin byl už i převlečený.
imagebam.com imagebam.com

Justin si přebírá cenu na KCA 2012

1. dubna 2012 v 17:59 | Barča ♥ |  Videos
Už se konečně objevilo i nějaké to video v lepší kvalitě, jak si Justin přebírá cenu za Oblíbeného Zpěváka. Cenu mu předal Jaden a Willow Smith. Když Jaden vyhlašoval tuto katogorii a již řekl jméno Justina, všichni se divili, že Justin ještě nejde. Justin totiž ještě tak, tak přišel, protože to zrovna moc nestíhal a proto ani nebyl na červeném koberci. Justin se zdržel kvůli nahrávání alba ''Believe''. Strašně se mi líbí, jak příchází a všichni se po něm otáčí a jak obejmu tu malou holčičku a už se chystá jít na pódium a mezi tím za ním opět ta malá holčička jde, aby se s ním mohla ještě jednou obejmout. A jak se Justin musel prodrat mezi fanoušky na pódium, kteří ho tam nechtěli pustit. Justin děkoval fanouškům a omlouval se za spoždění kvůli nahrávání alba. Jakmile dokončil svoji řeč, byla na něho a Willa Smitha spuštěna vlna slizu.